اعزام امبولانس(انتقال بیمار)

اعزام امبولانس(انتقال بیمار)
(اعزام فوری آمبولانس خصوصی)

برای ترخیص بیمار عزیزتان از بیمارستان، انتقال بیمار از منزل به بیمارستان یا جابجایی بیمار از تهران به شهرستان‌ها می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی توسط دهقان  استفاده کنید. خدمات اعزام آمبولانس دهقان درمان  نکات ویژه مراقبتی و ایمنی و بهترین نوع امبولانس ها  برای جابجایی بیمار را در اولویت خود قرار داده تا بتوانید با اطمینان خاطر بیمار را جابه‌جا کنید و
در صورتی که درخواست موارد ویژه مراقبتی و درخواست امبولانس مجهز به دستگاه و تجهیزات پزشکی داشته باشید، اعزام آمبولانس خصوصی جهت جابجایی بیمار از محلی به محل دیگر همراه با تکنسین‌های مجرب که از طرف دهقان درمان می ایند انجام خواهد شد.
چرا از دهقان درمان سرویس آمبولانس خصوصی بگیرید؟
بسیاری از خانواده ها برای عزیز بیمارشان که از شرایط سلامتی و جسمانی خوبی برخوردار نیست و نمی توانند با استفاده از امبولانس های معمولی یا وسایل نقلیه شخصی او را به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری منتقل کنند از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده می کنند.
دهقان درمان فراهم کننده ی خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و حرفه ای در شهر تهران است که یکی از سرویس های برجسته آن که متقاضیان زیادی نیز دارد سرویس آمبولانس خصوصی آن است که بهترین ها را برای شما مهیا می‌کند.
نیروهای باسابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد نیروها
درخواست آمبولانس خصوصی
اگر ساکن تهران و کرج هستید و در موارد اضطراری برای مراجعه به بیمارستان، معاینه و جابه جایی بیمارتان از مکانی به مکان دیگر از سرویس آمبولانس خصوصی انتقال بیمار از دهقان دهقان میتوانید استفاده کنید.
آمبولانس های خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری و پزشکی و مراقبتی دهقان درمان به تمام تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و می توانند بیمار شما را در شرایطی عالی و بدون هیچ گونه خطری به مکان مورد نظر شما منقل کنند.
آمبولانس خصوصی در تهران
در یک جامعه شلوغ و پرازدحام شهری، هر ثانیه برای نجات جان از بیماری بسیار ارزشمند است. وقتی امکان نجات یک انسان به وجود آید، زمان مهم‌ترین عامل زنده ماندن بیمار است. همچنین، حضور یک تیم مجرب و متخصص در بیمارستان تا رسیدن به مراکز درمانی می‌تواند نعمتی عظیم باشد.
اینجاست که نقش آمبولانس خصوصی در تهران و شهر های دیگر با کادر پزشکی متعهد و تجهیزات پزشکی پیشرفته خود را نشان می دهد، ارتباط با چنین مراکز خدماتی یک ضرورت غیرقابل انکار در جامعه مدرن است.
حدود 200 بیمارستان خصوصی در تهران وجود دارد و بسیاری از مردم شهر به دلیل بیمه اضافی تمایلی به استفاده از این خدمات درمانی خصوصی ندارند و کاری هم از وسایل شخصی و پیش بیمارستانی هم ساخته نیست. در این مرحله آمبولانس خصوصی در تهران وارد عمل می شود تا بیماران را به مراکز درمانی منتقل کند.
09129615938
آمبولانس خصوصی تهران به یکی از خواسته های این شهر تبدیل شده است که روزانه به طور متوسط 600 عملیات در شهر توسط اورژانس خصوصی انجام می شود.
حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید آیا آمبولانس شخصی می تواند بیمارانی که به شدت بدحال هستند را حمل کند؟ خیر، در این صورت باید با اورژانس 115 تماس گرفته شود تا نزدیکترین آمبولانس را به محل اعزام کند و اقدامات لازم را برای نجات جان بیمار انجام دهد.
شرکت های آمبولانس خصوصی تهران می توانند با تجویز پزشک و پذیرش مستقیم، بیماران را بین بیمارستان ها انتقال دهند. جابجایی بیمارانی که مشکلات قلبی و ریوی بسیار سخت و وخامت حال و کاهش هوشیاری دارند بسیار مشکل است و در صورت اتمام تجهیزات آمبولانس باید به شکل آمبولانس B منتقل شوند زیرا آنها باید همراه با پرستاران CCU-ICU باشند که بتوانند بیماران را در پایان راه بدون هیچ مشکلی در حین حمل و نقل به مقصد برسانند.
موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات، اماکن خصوصی و ورزشی، اماکن عمومی، استادیوم ها و مراکز بزرگ خرید و گردشگری نیز می توانند از شرکت دهقان درمان خدمات پزشکی و پرستاری   و انتقال بیمار با امبولانس بهره مند شوند.

هزینه آمبولانس خصوصی
هزینه کرایه آمبولانس خصوصی متناسب با نوع خدمات درخواستی کاملا متفاوت خواهد بود. به همین دلیل، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این خدمات اعلام کرد.
هزینه و قیمت آمبولانس خصوصی، بر اساس تعرفه آمبولانس خصوصی 1402 از طرف سازمان بهداشت و درمان کشور مشخص شده است و تمامی ارائه دهندگان این خدمت، موظف‌اند آن را رعایت کنند.

دهقان درمان نیز نیز تعرفه ارائه خدمات انتقال بیماران خود را  را بر مبنای هزینه تعیین شده توسط سازمان بهداشت و درمان تعیین کرده است اما بدیهی است در مواردی که بیمار مشکل حاد نداشته و به صورت سرپایی درمان می‌شود با بیمارانی که علاوه بر مراقبت ویژه و تجهیزات خاص، نیاز به پزشک نیز دارند خدمات کم‌تری ارائه می‌شود و روی هزینه اصلی تاثیر خواهد گذاشت.
*در ادامه عواملی که بر قیمت آمبولانس خصوصی تاثیرگذارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
نوع آمبولانس اعزامی به محل
*نوع آمبولانسی که به محل اعزام می‌شود با توجه به درخواست فرد و وضعیت بیمار فرستاده می‌شود. برخی از افراد ممکن است تنها به کنترل قند خون نیاز داشته باشند یا شاید شرایط وخیمی داشته باشند و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی داشته باشند همچنین آمبولانسی  اعزامی برای حمل و نقل نوزاد، بیماران روانی، جابجایی بیمار بین دو شهر و … متفاوت خواهد بود.
شرایط تعیین می‌کند که آمبولانس خصوصی تیپ A اعزام شود یا تیپ B یا C. درخواست آمبولانس با تجهیزات متفاوت، هزینه متفاوتی را در بر خواهد داشت.
*تجهیزات پزشکی، تزریقات و داروهای‌ مورد نیاز بیمار
تجهیزات و لوازم پزشکی جهت کنترل شرایط اضطراری در آمبولانس موجود است و گاهی اوقات روند درمان از داخل آمبولانس شروع شده تا وضعیت بیمار پایدار شود و وضعیت جسمانی او کنترل گردد.
معمولا اگر شرایط بیمار ناپایدار باشد برای ثبات وضعیت او از تزریقات سرم و دارو و اکسیژن استفاده می‌شود. تمام تجهیزات پزشکی مورد استفاده و داروهای مصرفی در حین مسیر، بر قیمت آمبولانس خصوصی تهران موثرند.
*زمان درخواست آمبولانس شخصی و میزان ترافیک شهری
زمان و ساعتی که فرد جهت جابه‌جایی بیمار درخواست آمبولانس می‌دهد، با توجه به میزان ترافیک شهری عاملی موثر بر هزینه آن است. در شهر‌های بزرگ در ساعات مشخصی از روز، شاهد ترافیک سنگین هستیم که باعث می‌شود زمان بیش‌تری برای خدمت به بیمار صرف کنند. درخواست آمبولانس در ساعت‌های پیک ترافیک اغلب موجب بالارفتن هزینه می‌شوند.
*مسافت و فاصله بین محل بیمار و بیمارستان
آمبولانس‌های خصوصی بیمار را به مرکز درمانی مورد نظر او و همراهش منتقل می‌کنند و هر چه فاصله بیشتر باشد، طبعا هزینه نیز بالاتر می‌رود. میزان مسافتی که این خودرو طی می‌کند و در واقع در اختیار بیمار است عاملی بسیار تعیین‌کننده در قیمت است.
*کارکنان و کادر پزشکی همراه آمبولانس خصوصی
اگر شرایط بیمار بدخیم نباشد، نیاز به همراهی کادر پزشکی با آمبولانس نیست و حضور پرستار یا همراهان بیمار کافی می‌باشد اما اگر وضعیت بیمار نامساعد باشد و نیاز به فوریت‌های مراقبتی و پزشکی داشته باشد و باید نیروی بیش‌تری برای مراقبت همراه او باشند زمانی که درخواست آمبولانس می‌دهید، باید با توجه به شرایط بیمارتان درخواست همراهی کادر پزشکی را نیز ذکر کنید.
*پزشک همراه آمبولانس خصوصی
با در نظر گرفتن درخواست بیمار و شرایط او ممکن است آمبولانس بدون کادر همراه یا همراه با فرد متخصص اعزام شود. در شرایطی ممکن است، وضعیت بیمار وخیم بوده و حتی نیاز به حضور پزشک باشد. گاهی نیز خود بیمار درخواست اعزام پزشک همراه با آمبولانس را دارد که استفاده از این خدمت در آسانیسم مقدور است.
معمولا کادر پزشکی برای بیمارانی که شرایط ناپایداری دارند برای مثال دچار حمله قلبی یا ایست قلبی شده‌اند و یا به مشکلات تنفسی دچار شده‌اند و خطراتی از این دست همراه آمبولانس خصوصی اعزام می‌شود که بر هزینه آن تاثیر گذار است.
*مدت زمانی که آمبولانس در اختیار بیمار است
عموما آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی گاهی اوقات بیمار نیاز به همراهی بیشتری دارد برای مثال بیمار یا همراهان درخواست می‌کنند که آمبولانس در مدت زمان انجام آزمایشات بیمار و یا انجام کارهایی مانند تصویربرداری حضور داشته باشد تا پس از اتمام مراحل درمانی بیمار را به مقصد مورد نظر خود منتقل کند.
در این شرایط هرچه آمبولانس مدت زمان بیشتری در انتظار بیمار بماند هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند.
*انتقال بین شهری بیمار توسط آمبولانس خصوصی (از تهران به سایر شهرها)
آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از تهران به سایر شهرها نیز به محل اعزام می‌شود در صورت درخواست این سرویس، هزینه آن با توجه به خدمات درخواستی بیمار مانند پرستار، پزشک، کمک پرستار، داروها وتجهیزات مورد نیاز بیمار مثل پالس اکسیمتر، دی سی شوک، ونیلاتور، که با توجه به وخامت ‌حال بیمار، برای او در نظر گرفته خواهد شد همچنین میزان مسافتی که باید آمبولانس طی کند بر حسب کیلومتر و میزان توقف در مسیر محاسبه می‌شود.

با توجه به عواملی که ذکر کردیم قیمت مشخصی را برای آمبولانس خصوصی نمی‌توان اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات این سرویس و هزینه‌های دقیق بر اساس نیاز بیمارتان، با کارشناسان دهقان درمان تماس بگیرید.
انواع آمبولانس خصوصی بر اساس تیپ و کاربرد
نوع آمبولانسی که به محل بیمار اعزام می‌شود با توجه به شرایط بیمار و نیاز درخواست‌کننده سرویس مشخص می‌شود. به طور کلی انواع آمبولانس خصوصی از قرار زیر است:
*آمبولانس خصوصی تیپ A
آمبولانس تیپ A به طور معمول برای انتقال بیمارانی که شرایط پایداری دارند اعزام می‌شود البته داخل آمبولانس تمام تجهیزات مورد نیاز پزشکی موجود است.
آمبولانس تیپ A خود به دو دسته تقسیم می‌شود:
1. تیپ A1:
جهت انتقال و خدمات‌رسانی به یک بیمار به محل فرستاده می‌شود.
2.  تیپ A2: جهت انتقال و ارائه‌ی خدمات به یک یا چند بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
*آمبولانس خصوصی تیپ B
آمبولانس تیپ B دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی و مراقبتی جهت احیای بیمار می‌باشد و به طور معمول برای بیمارانی که دچار سکته قلبی یا مغزی شده‌اند از مشکلات تنفسی رنج می‌برند یا بر اثر تصادف آسیب‌های شدید دیده‌اند به محل اعزام می‌شود.
*آمبولانس خصوصی تیپ C یا VIP
این نوع که به عنوان آمبولانس سیار مراقبت‌های ویژه نیز نام برده می‌شود، مجهز به سیستم‌های پیشرفته همراه با کادر ویژه پرستاری و پزشکی است و دارای امکانات CCU و ICU می‌باشد.
*آمبولانس خصوصی حمل بیمار
آمبولانس خصوصی حمل بیمار یکی از خدمات تخصصی دهقان درمان  است و این آمبولانس مورد نیاز افرادی است که مشکل حرکتی دارند و نمی توانند به راحتی با وسیله نقلیه شخصی خود در سطح شهر تردد کنند و از این سرویس برای رساندن بیمار به مقصد مورد نظر خود استفاده می کنند.
آمبولانس خصوصی حمل بیماران با تجهیزات پیشرفته تر و تکنسین های مجرب در این زمینه فعالیت میکند و نیاز بیماران در این زمینه را رفع میکند.
*آمبولانس خصوصی حمل نوزادان
آمبولانس‌ نوزادبرای نوزادانی که مشکلات تنفسی دارند یا به بیماری‌های دیگر دچار هستند مناسب می باشد و همه تجهیزاتی که در سایر آمبولانس‌ها قرار دارند موجود است با این تفاوت که متناسب با ساختار بدنی نوزاد اند.
انکوباتور، ونیلاتور،تجهیات تنفسی و مانیتورینگ همگی تجهیزاتی است که در آمبولانس خصوصی برای نوزاد‌ان وجود دارد همچنین تجهیزات بخش N.I.C.U  که در آن موجود است دقیقا مانند I.C.U  برای بزرگسالان است.
*آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان
این گونه از آمبولانس برای بیماران اعصاب و روانی مناسب است که از مشکلات ناشی از سوءمصرف موادمخدر رنج می‌برند یا دچار اختلالات ذهنی و بیماری‌های روانی و حمله‌های عصبی هستند.
جابه‌جایی این عزیزان همراه با کادری مجرب و آموزش دیده و رعایت کلیه نکات پزشکی و درمانی و همچنین همراه با حفظ آرامش برای فرد و خانواده او صورت می‌گیرد. با انتقالی ایمن و کنترل شده از بروز آسیب و عوارض نامطلوب جلوگیری می‌شود.
*اجاره‌ی آمبولانس خصوصی استقرار
آمبولانس خصوصی استقرار جهت مستقر شدن در اماکن ورزشی، تفریحی، مسکونی، تجاری، همایش‌ها و… که ممکن است نیاز به مراقبت‌های ویژه باشد و یا باید در صورت آسیب دیدگی انتقال فوری بیمار به بیمارستان صورت پذیرد، مناسب می‌باشد.
#درچه مواقعی از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده کنیم
اگر بیماری در خانه دارید که به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی یا به مکان دیگر بدون پزشک و تجهیزات پزشکی کار خطرناکی است، اگر برای معاینه یا چکاپ می‌خواهید به بیمارستان بروید، اگر به دنبال خدمات وسیع‌تر، تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید یا اگر می‌خواهید سریع‌تر و ایمن‌تر به مراکز درمانی یا هر محل دیگری که می‌خواهید برسید این سرویس برای شما است.

نحوه‌ی درخواست‌ آمبولانس خصوصی تهران
ازطریق تماس با شرکت
از طریق ثبت سفارش
مزیت های شرکت دهقان درمان
مدیریت تخصصی
نظارت شبانه روزی مسئول فنی
نظارت مستقیم وزارت بهداشت و درمان
رویکرد علمی در پرستاری
قیمت مناسب خدمات
پرستار خصوصی در منزل
پاسخگویی شبانه روزی
#پرسش های متداول *چقدر زمان می‌برد آمبولانس خصوصی اعزام شود؟
اعزام آمبولانس خصوصی به محض تماس شما با شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. اما زمان رسیدن آمبولانس بستگی به ترافیک شهری و دسترسی محل بیمار دارد
*چه افرادی همراه با آمبولانس خصوصی به محل اعزام می‌شوند؟
پرستار و تکنسین همراه با آمبولانس به محل شما اعزام می‌شوند. در صورت درخواست شما، پزشک نیز همراه با کادر درمان در محل حاضر می‌شود
*آیا آمبولانس های خصوصی میتوانند بیمار را به هر بیمارستانی منتقل کنند؟
بله اگر با بیمارستان هماهنگی های لازم انجام شده باشد امکان پذیر است

  • اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را درج کنید

Call Now Button