رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل از جمله خدمات مهم شرکت دهقان است که با توجه به نیاز افراد در خانه آنها ارائه می شوند. متخصصان مرکز با تجهیزات حرفه ای مورد نیاز در تمام نقاط تهران حاضر می شوند تا رادیولوژی را برای افراد در منزل آنها انجام دهند.
برای استفاده راحت و سریع از این خدمت در منزل شخصی خود، میتوانید فرم زیر را پر کنید یا با دهقان درمان تماس بگیرید.
& تماس با شرکت & فرم درخواست خدمت

هزینه رادیولوژی در منزل (سال 1402)

پیش از هر چیز باید به این نکته اشاره کرد به دلیل اینکه دستگاه های استفاده شده برای رادیولوژی در منزل دستگاه های خاص و گران قیمتی هستند امکان استفاده از آنها در حال حاضر تنها در شهرهای بزرگ و پر جمعیت مانند تهران، شیراز، اصفهان، تبریز ومشهد وجود دارد. دهقان درمان نیز اکنون در شهر تهران فعالیت می کند و هزینه دریافتی برای این خدمات تنها مختص به تهران است.
باید این نکته را نیز گفت به دلیل گران بودن این دستگاه ها و دشواری جا به جایی آنها این خدمات در حال حاضر ارزان نیستند اما تلاش دهقان درمان بر این است تا قیمت ها را در حداقل خود نگه دارد.
عوامل موثر بر قیمت رادیولوژی در منزل باعث می شود ارائه قیمت ثابت برای این خدمات دشوار باشد. عواملی مانند نوع خدمت مورد نیاز، شرایط بیمار، قیمت خود خدمت در مراکز درمان و دوری یا نزدیکی منزل بیمار در قیمت تاثیر گذارند.

نام خدمت تعرفه (تومان)
رادیولوژی در منزل (قیمت پایه) 1,200,000

به صورت شبانه روزی
تصویری بارگذاری شود
برای استفاده از خدمات دهقان درمان میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

استفاده از رادیولوژی در منزل برای چه کسانی کاربرد بیشتری دارد؟

افراد مسن و سالمند
تصویری بارگذاری شود

هنگامی که سن آدم بالا می رود در انجام برخی کارها دچار محدودیت می شود و به راحتی نمیتواند مانند گذشته فعالیت کند.به همین دلیل بعضی از افراد مسن در حرکت کردن و خارج شدن از منزل مشکلات فراوانی دارند و برایشان راحت تر است اگر بتوانند از خدمات درمانی بدون خارج شدن از منزل خود بهره مند شوند.
در مواقع ضروری که نیاز به تصویر برداری از داخل بدن سالمندان است، اگر سالمند توان خروج از منزل را نداشته باشد به راحتی میتواند از رادیولوژی در منزل استفاده کند و پزشک متخصص هم تشخیص دهد.

افراد ناتوان در حرکت
تصویری بارگذاری شود

برخی از افراد به دلایل مختلف دچار محدودیت در حرکت کردن هستند که ممکن است این محدودیت مقطعی باشد مانند شکستگی استخوان یا دوران نقاهت بعد از عمل جراحی، یا میتواند دائمی باشد؛ در هر دو صورت خارج شدن از منزل برای فرد دشوار است که در این مواقع میتواند برای تصویر برداری از بدن خود از منزل خارج نشود.
رادیولوژی در منزل راه حل مناسبی برای این افراد است به راحت ترین شیوه ممکن از امکانات پزشکی بهره مند شوند و روند درمان را طی کنند.

افرادی که نمیخواهند به بیماری های عفونی بیمارستانی مبتلا شوند
تصویری بارگذاری شود
مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی همواره خطر ابتلا به بیماری های عفونی و واگیردار را افزایش می دهد. در همه گیری کرونا و انفلوانزا عده ی بسیاری به خدمات درمانی در منزل روی آوردند که از ابتلایشان به این بیماری جلوگیری کنند و الان نیز همچنان برخی از افراد ترجیح میدهند برای بعضی از اقدامات مانند رادیولوژی، از خانه خود خارج نشوند و به مراکز برای رادیولوژی مراجعه نکنند.

استفاده از رادیولوژی در منزل میتواند کمک بزرگی به این افراد باشد، زیرا بدون خروج از منزل میتوانند عکس برداری های لازم را انجام دهند تا پزشک بتواند به آنها در درمانشان کمک کند.

موارد بالا تنها چند مورد بود از مواردی که افراد برایشان استفاده از خدمات پزشکی در منزل مناسب است. اما همواره افرادی هستند که به دلیل راحتی این خدمات، مراجعه نکردن به بیمارستان ها و منتظر ماندن در صف نوبت، ترافیک و مشکل رفت و آمد و… استفاده از این خدمات را ترجیح می دهند. همچنین دلایل دیگری از جمله آلودگی هوا به خصوص برای بعضی از افراد که مشکلات تنفسی و ریوی دارند باعث می شود استفاده از این خدمات در منزل بسیارمناسب باشد

مزایای استفاده از رادیولوژی در منزل دهقان درمان:

۱ امکان مشاوره تخصصی پیش از اعزام
افراد میتوانند با کارشناسان دهقان درمان صحبت کرده و از راهنمایی آنان بهره مند شوند تا بتوانند تصمیم درستی در رابطه با خود و اطرافیان اتخاذ کنند.

۲ قیمت مناسب خدمات
تلاش دهقان درمان بر این است تا با نگه داشتن قیمت خدمات در پایین ترین حد، امکان استفاده از آنها را برای افراد بیشتری فراهم کند.

۳ امنیت و راحتی
دهقان درمان به راحتی و آرامش استفاده کنندگان ازخدمات بیش از هر چیز اهمیت می دهد و تمام تلاش خود را برای ارائه یک تجربه خوب می کند.

۴ کیفیت و دقت
دهقان درمان همواره جهت کار مطلوب و ایده آل تلاش کرده با بهترین و برندترین دستگاه‌های روز دنیا خدمات خود را ارائه دهد

رادیولوژی چیست؟
تصویری بارگذاری شود

رادیولوژی یا علم تصویربرداری ، بخشی از علم پزشکی است که با انرژی تابشی به تشخیص و درمان بیماری ها کمک می کند. از آنجا که به کمک رادیولوژی، پزشکان میتوانند آنچه در درون بدن افراد اتفاق می افتد را مشاهده کنند، به رادیولوژی “تصویربرداری تشخیصی” نیز گفته می شود.
رادیولوژی که امروزه جزو مهم ترین تخصص ها در دنیای پزشکی است، کمک می کند تا بدون باز شدن بدن، به کمک امواج، از درون بدن آگاهی پیدا کنیم، قسمت های دارای اشکال را شناسایی کنیم و یا از روند بهبود اطمینان پیدا کنیم. برای اطلاعات کامل تر مقاله ویکیپدیا درباره رادیولوژی را مطالعه کنید.

هدف از رادیولوژی چیست؟
رادیولوژی در علم پزشکی استفاده های گسترده ای دارد و از آن در موارد بسیاری استفاده می شود. به طور کلی اولین ارزیابی از بیمار توسط رادیولوژی انجام می شود و هدف از آن این است تا قبل از این که بیماری ای جدی شود، آن تشخیص داده شود و از صدمات و آسیب های احتمالی تا حد امکان جلوگیری شود؛ زیرا رادیولوژی دید کاملی به پزشک از بدن بیمار می دهد که او میتواند به درمان بهینه بیمار بپردازد.

کاربرد رادیولوژی چیست و در چه مواقعی از آن استفاده می شود؟
• عکس از ریه برای تست سلامت یا درگیری آن که به متخصص ریه در منزل در تشخیص کمک میکند.
• بررسی های سریع از قسمت های مختلف بدن مانند شکم، مری، معده، روده، کلیه ها و…
• تشخیص شکستگی استخوان قسمت های مختلف بدن
• آسیب شناسی های مربوط به کمردرد و تغییرات شکل ستون فقرات با دقت بالا
• گرفتن عکس های رنگی با کنتراست در مواقع مورد نیاز

رادیولوژی در منزل چگونه صورت میگیرد؟
در دهه های اخیر، پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی در حوزه پزشکی باعث ارتقای حیرت انگیز قابلیت ها و امکانات تجهیزات عکس برداری شده است. یکی از تجهیزات مهم که در سالهای اخیر از آن استفاده می شود تجهیزات عکس برداری پرتابل (قابل حمل) است. این تجهیزات به واسطه سبکی و ابعاد بسیار کوچک تر در مقایسه با قبل، امکان ارائه ی خدمات پزشکی را به طور سیار و دینامیک فراهم ساخته اند در نتیجه میتوان از آنها در منزل افراد نیز استفاده کرد.

با وجود کوچک تر بودن این دستگاه ها اما، کیفیت تصاویر کمتر نیست که در بسیاری از مواقع بهتر نیز هست. پس میتوان در مدت زمان کوتاهی، تصاویر با کیفتی داشت که به دکتر در تشخیص کمک بسیاری کند. اگر بخواهیم خیلی خلاصه فرایند رادیولوژی در منزل را بگوییم:
تکنسین رادیولوژی به منزل شما آمده، تجهیزات عکس برداری را آماده می کند، عملیات را طبق دستورات پزشکی، انجام می دهد و پس از اتمام کارف منزل را ترک می کند.

چه نکاتی باید در منزل بیمار رعایت شود؟
در خدماتی که در منزل ارائه می شوند رعایت مسائل مربوط به حریم خصوصی افراد اهمیت بسیار بالایی دارد. فردی که در منزل بیمار حاضر می شود باید آداب منزل را نگه دارد و به آن احترام بگذارد تا افراد احساس راحتی داشته باشند.
مسئله بسیار مهم بعدی مسئله بهداشت است. از آنجا که منزل افراد مانند بیمارستان ها مدام تمیز و ضد عفونی نمی شود، مهم است که تمام موارد بهداشتی از طرف خود بیمار و خانواده و همچنین کادر درمان به بهترین شکل رعایت شود.

‌‌همینطور لازم است متخصص یا پرستار در منزل شرایط بیمار را در نظر بگیرد و با توجه به شرایط اقدامات لازم را انجام ذهذ. بیمار نیز نباید خواسته ی غیر منطقی و فراتر از دستور پزشک داشته باشد تا مراحل بدون مشکل و با بالاترین بازده طی شود.

ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در تمام نقاط تهران

*رادیولوژی در منزل شمال تهران باتوجه به قرارداشتن شرکت دهقان درمان در قسمت شمالی تهران مدت زمان اعزام نیروها به تمام مناطق شما تهران از جمله تجریش، الهیه، پاسداران، ولنجک، قیطریه، قلهک، جردن، جماران، اقدسیه، زعفرانیه، سعادت آباد، نیاوران،ونک،محمودیه در کوتاه‌ترین زمان میسر است

رفتن به صفحه خدمات پرستاری در شمال تهران
*رادیولوژی در منزل شرق تهران

ساکنین مناطق شرق تهران از جمله نارمک، تهرانپارس، حکیمیه، افسریه، پیروزی، دلاوران، سراج، مجیدیه، دماوند، رسالت، لویزان، امام حسین، استخر و… میتوانند برای استفاده از خدمات دهقان درمان با شرکت تماس حاصل نمایند.

رفتن به صفحه خدمات پرستاری در شرق تهران

*رادیولوژی در منزل غرب تهران
برای استفاده از رادیولوژی تمام مناطق غرب تهران از جمله جنت آباد، صادقیه، پونک، مرزداران، شهر زیبا، اکباتان، چیتگر، فردوس، دهکده المپیک، کن، وردآورد، آزادی و… با دهقان درمان تماس بگیرید

رفتن به صفحه خدمات پرستاری درغرب تهران
رادیولوژی در منزل جنوب تهران

اگر ساکن جنوب تهران و مناطق نازی آباد، شوش، مولوی، راه آهن، جوادیه، نواب، خزانه، تختی، شهر ری هستید نیز به راحتی میتوانید از خدمات دهقان درمان بهره مند شوید.

درخواست رادیولوژی در منزل
تصویری بارگذاری شود

در صورت وجود هر گونه سوال درباره اعزام متخصص برای عکس برداری رادیولوژی در منزل و اطلاع از قیمت ها میتوانید فرم زیر را پر کنید تا مشاوران با شما تماس بگیرند یا مستقیم با شماره سها تماس بگیرید.

مرکز دهقان در منطقه پاسداران تهران واقع شده است، اما در هر جای تهران که هستید میتوانید از رادیولوژی در منزل خود به راحتی استفاده کنید.

تماس با مرکز خدمات فرم درخواست خدمت

مزیت‌های شرکت دهقان درمان:
مدیریت تخصصی
نظارت شبانه روزی مسئول فنی
نظارت مستقیم وزارت بهداشت
رویکرد علمی در پرستاری
قیمت مناسب خدمات
پرستار خصوصی در منزل
پاسخگویی شبانه روزی
پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری
مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول در رابطه با رادیولوژی در منزل

*چگونه میتوان از رادیولوژی در منزل استفاده کرد؟

خیلی ساده با پر کردن فرم درخواست و ثبت آن در همین صفحه، یا تماس مستقیم با ما میتوانید خدمت مورد نیاز خود را درخواست کنید در زمانی مناسب همکاران ما به منزل شما بیایند. در صورتی که فرم در صفحه را پر کردید و همکاران ما حداکثر تا یک ساعت بعد با شما تماس نگرفتند، لطفا با شرکت تماس بگیرید.

*هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

برای اطلاع دقیق از هزینه ها لطفا با شماره های شرکتدر ارتباط باشید زیرا بسته به نوع دستگاهی که برای شما نیاز است، مدت زمانی که فرایند طول میکشد و مسافت طی شده تا منزل شما هزینه ها میتواند متفاوت باشد که با تماس با مرکز از قیمت دقیق میتوانید مطلع شوید.

*تفاوت رادیولوژی و سونوگرافی در چیست؟

در عکس برداری با رادیولوژی از اشعه ایکس (X) استفاده می شود و برای عکس برداری از قسمت های سخت بدن مانند استخوان ها استفاده می شود. اما در سونوگرافی از اشعه ایکس استفاده نمی شود و بیشتر از آن برای عکس برداری از قسمت های نرم بدن استفاده می شود.

آیا دقت رادیولوژی و سونوگرافی در منزل کمتر از مراکز درمانی است؟

در سالهای اخیر دستگاه های پرتابل بسیار با کیفیتی به بازار آمده اند که نه تنها بی کیفیت تر از دستگاه های بزرگ سنتی نیستند، بلکه در مواقعی کیفیت بهتری نیز دارند. در نتیجه کیفیت عکس برداری در منزل پایین تر نیست. اما در مواقعی که نیاز به سی تی اسکن باشد به دلیل بزرگی دستگاه، حتما باید به مراکز درمانی مراجعه شود.

 

 

  • اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را درج کنید

Call Now Button